Feronya Hotel

+ 68

Etsi paras hotelli kaupungissa Istanbul päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Feronya Hotel samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
14.00
Uloskirjautuminen ennen:
12.00
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kuljetus lentokentälle
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola

Lisää tietoa hotellista Feronya Hotel

Feronya Hotel

Vain 5 minuutin kävelymatkan päässä Taksim-aukiolta sijaitsevassa Feronya-hotellissa on modernit huoneet, joissa on ilmastointi ja ilmainen Wi-Fi. Trendikkäästi sisustetussa hotellissa on 24h-vastaanotto, à la carte -ravintola ja kattobaari. License number: 8535

Arvostelut tarjoaa
Hotels.comTrip.comExpediaTripadvisor
Matkustajat ovat maininneet
Nimetön matkustaja

Kommentti: 11.7.2026

Majoittui: heinä 2026

Fresh food they prepare box of breakfast to go because I left at night very helpful I always come to feronya this is my hotel in Istanbul
Nimetön matkustaja

Kommentti: 25.7.2026

Majoittui: heinä 2026

Unfortunately, I had a very bad experience at this hotel. The air conditioning in our room was not working for two days, even though I complained several times. I did not receive proper help or a response.
On the first day, the door lock also stopped working properly. Suddenly, the door became locked, and my children became frightened and started screaming. It was a very stressful and scary situation for us. Unfortunately, I also felt that the staff did not believe me when I explained what had happened.
On the third day, I complained to the manager, and we were finally given another room. After that, things worked better, but the problem should have been solved much earlier.
The staff were also not very welcoming or friendly. Overall, this was a very bad experience, and I am extremely disappointed with both the service and the way my complaints were handled. I would not recommend this hotel.
Pariskunta

Kommentti: 11.7.2026

Majoittui: heinä 2026

Feronya hotel 2 stars

The hotel's services are comparable to those of a two-star hotel. In a four-star hotel, complimentary bottled water should be replenished daily, but here guests are charged for water every day. The breakfast is very poor.
The front desk kept us waiting for three hours before giving us our room. The hotel's facilities and furnishings are worn out, and the tissues provided in the room were extremely thin. All of these issues show a lack of respect for guests. There are much better hotels available in this area.
Perhe

Kommentti: 10.7.2026

Majoittui: heinä 2026

Most recommended hotel

First of all I thank Mr hikmet( Reception) for his effort ,he is very kind and the other staff.the hotel is clean and the servant cleaned the room everyday; the hotel located near Taksim square.everything was great
Ryhmät

Kommentti: 5.7.2026

Majoittui: kesä 2026

Hotel for those who are easily satisfied

Hotel to be evaluated positively only for the staff and the central area, we had booked days before, as soon as we arrived they made an excuse and told us that they had problems with the rooms because of the toilet flushes for one night and therefore they told us either like this or you leave, anyway they sent us to another terrible hotel nearby that was very dirty and an environment that was not recommended and they guaranteed us that to apologize they would give us a suite, (which then did not happen) meager breakfast but the staff was very capable and kind Murat and Mohamed

Erinomainen sijainti

4,5

Abdülhakhamit CAD, taksim no:58, Beyoğlu , Istanbul, 34437, Turkki|3,99 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14.00

Uloskirjautuminen ennen:

12.00

Hyvä tietää

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Feronya Hotel: UKK

Feronya Hotel sijaitsee 4.0 kilometrin päässä kaupungin Istanbul keskustasta.
Feronya Hotel sijaitsee kaupungissa Istanbul (Turkki) 4.0 kilometrin päässä kaupungin Istanbul keskustasta.
Voit kirjautua sisään hotelliin Feronya Hotel 14.00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Feronya Hotel on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa Feronya Hotel on ravintola.