Casa De La O

+ 70

Etsi paras hotelli kaupungissa San Miguel de Allende päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Casa De La O samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
16:00
Uloskirjautuminen ennen:
11:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Uima-allas
Tupakointi kielletty
Televisio
Ensiapuhuone
Hiustenkuivaaja

Lisää tietoa hotellista Casa De La O

Casa De La O

Casa de la O sijaitsee kohteessa Zona Centro. Parque Benito Juárezin puisto ja Acercamiento Alcocer Escalada -reitin lähtöpiste ovat hyviä kohteita alueen luonnosta kiinnostuneille, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Allenden puutarha ja Centro Cultural Ignacio Ramírez el Nigromante. Taidekoulu ja La Escuela Universitaria de Bellas Artes ovat myös vierailun arvoisia. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja express-uloskirjautuminen. Jokaisessa huoneistossa on pillowtop-patjallinen sänky ja egyptinpuuvillaiset lakanat sekä ilmainen Wi-Fi, älytelevisio ja kaapelikanavat. Asiakkaiden käytössä on televisio, Netflix, ja muihin mukavuuksiin kuuluvat sadesuihku ja untuvapeitto. Casa de la O tarjoaa 11 huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. 32-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat ja Netflix. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Lisäksi huoneissa on kattotuulettimet ja pimennysverhot. Hierontapalvelu huoneessa ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on ulkouima-allas. Alle 12 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas.

Erinomainen sijainti

4,7

Indio Triste 17A, San Miguel de Allende, 37700, Meksiko|0,53 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

16:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

13 € (≈ 250MXN)/henkilö

Tärkeää tietoa hotellista
Maksu vaaditaan pankkisiirtona ennen saapumista. Majoituspaikka ottaa sinuun yhteyttä varauksenteon jälkeen ja antaa maksuohjeet. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Vahinkovakuusmaksu (MXN 5000) tulee maksaa. Majoittaja veloittaa maksun 7 päivää ennen saapumista. Summa maksetaan luottokortilla. Summa maksetaan sinulle takaisin 7 päivän kuluessa uloskirjautumisesta. Vakuusmaksu hyvitetään kokonaisuudessaan luottokortille majoituspaikan hyväksytyn jälkitarkastuksen jälkeen. Please note that time arrival should be notified to the hotel once the booking has been completed.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logo

Casa De La O: UKK

Voit kirjautua sisään hotelliin Casa De La O 16:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Ei, hotellissa Casa De La O ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
Meillä ei ole tietoa hotellin Casa De La O ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.