NP Residence

+ 70

Etsi paras hotelli kaupungissa Nakhon Phanom päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin NP Residence samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
13.30
Uloskirjautuminen ennen:
12.00
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapsia ei sallita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kuljetus lentokentälle
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola

Lisää tietoa hotellista NP Residence

NP Residence

NP Residence sijaitsee kohteessa Nakhon Phanom. Nakhon Phanomin kävelykatu on hyvä kohde shoppailusta kiinnostuneille, ja Phou Hi Poun National Bio-Diversity Conservation Area (luonnonsuojelualue) ja Mekong ovat hyviä kohteita, joissa ihailla paikallista luonnonkauneutta. Tämän hotellin palveluihin kuuluu kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, kuivapesulapalvelu ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on tietokonepiste, puutarha ja tallelokero vastaanotossa. NP Residence tarjoaa 41 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja tohvelit. Huoneessa on parveke tai terassi. Huoneissa on oleskelualue. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja puhelin. Mikroaaltouuni ja allergiatestatut vuodevaatteet ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Arvostelut tarjoaa
Trip.comTripadvisorExpediaHotels.com
Matkustajat ovat maininneet
Nimetön matkustaja

Kommentti: 7.2.2026

Majoittui: helmi 2026

Exeptional clean, friendly staff, free coffe. But the matress was not the best...
Nimetön matkustaja

Kommentti: 15.12.2025

Majoittui: joulu 2025

This is a very nice basic hotel at a very good price. The staff are very sweet!
Nimetön matkustaja

Kommentti: 7.10.2024

Majoittui: loka 2024

Great little hotel that is located in a quiet area, but is walking (or bike-riding) distance from the main area of town. Nice beds, sheets, towels and bathroom. Great value for money.
Nimetön matkustaja

Kommentti: 25.8.2024

Majoittui: elo 2024

Very nice and polite staff. Lobby, stairs and room very clean and bed comfortable. Perfect place for a nice stay
Yksin matkustavat

Kommentti: 8.4.2023

Majoittui: huhti 2023

Nice place

If you are coming to Nakhon Phanom this hotel is a good choice. Staff are all nice, it's clean with good Aircon and wifi. It has a small belcony and the location is pretty good not far to the river and walking street. The price is fair for what you get. Also free coffee in mornings is nice.

Erittäin hyvä sijainti

4,3

197 Apibarnbancha Rd T.Naimuang A.Muang, Nakhon Phanom, 48000, Thaimaa|52,19 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

13.30

Uloskirjautuminen ennen:

12.00

Hyvä tietää

Lapset

Lapsia ei sallita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Kaikki ikäryhmät

8 € (THB300) henkilöltä yötä kohden

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Tärkeää tietoa hotellista
Yksityisen majoittajan hallinnoima
Tärkeää tietoa kaupungista
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logo

NP Residence: UKK

NP Residence sijaitsee 52.2 kilometrin päässä kaupungin Nakhon Phanom keskustasta.
NP Residence sijaitsee kaupungissa Nakhon Phanom (Thaimaa) 52.2 kilometrin päässä kaupungin Nakhon Phanom keskustasta.
Voit kirjautua sisään hotelliin NP Residence 13.30 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa NP Residence on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa NP Residence on ravintola.