Aishwarya Residency
Etsi paras hotelli kaupungissa Mysore päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Aishwarya Residency samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen: | 12.00 |
|---|---|
Uloskirjautuminen ennen: | 12.00 |
Aamiainen | Aamiainen saatavilla |
Lemmikit | Lemmikkieläimiä ei sallita |
Lapset | Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Aishwarya Residency
Aishwarya Residency
Aishwarya Residency sijaitsee kohteessa Lashkar Mohalla esikaupunkialueella ja lähellä lentokenttää. Alueen luonnonkauneudesta voi nauttia kohteissa Kukkaranahalli Lake ja Chamundi Hill, ja Rail Museum, ja Jaganmohan Palace on mielenkiintoinen kulttuurikohde. Statue of Maharaja Chamarajendar Wodeyar ja Mysoren eläintarha ovat myös vierailun arvoisia. Täällä voit ajaa vesiskootterilla ja meloa kajakilla, tai kokeilla erilaisia ulkoilma-aktiviteetteja, joihin kuuluu muun muassa vuorikiipeily ja vaellus-/pyöräilyreitit nearby. Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu kattoterassi, kahvila ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti, ilmainen nouto rautatieasemalta ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on ympärivuorokautinen huonepalvelu, kokoushuone ja concierge-palvelut. Aishwarya Residency tarjoaa 32 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen sanomalehti. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. LED-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on kattotuulettimet ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja mikroaaltouuni on saatavilla pyynnöstä. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Kommentti: 14.8.2025
Majoittui: elo 2025
Kommentti: 24.1.2026
Majoittui: joulu 2025
Location is in crowded place and place needs minor improvements.
Kommentti: 21.7.2025
Majoittui: heinä 2025
Kommentti: 18.5.2025
Majoittui: touko 2025
Kommentti: 27.12.2024
Majoittui: joulu 2024
The (long list) of bad:
1) We booked an air conditioned room. We were told on check in we didn't. Then when we said we did, we were told there are no AC rooms available. This made for a hot & muggy room for the kids.
2) No safe in the room (despite it being listed in the room features). This meant carrying my laptop, cameras, passports etc everytime we left the room.
3) While the room was clean, everything was old, tattered or stained. This is a 2 star room at most.
4) Breakfast was listed as an option at the hotel next door (and menu was in the room). However in the days we stayed the restaurant did not do breakfast. No good breakfast options nearby either.
No tea or coffee in the room but strangely a kettle was in there. It didn't work, but they gave us another one.
Fundamentally the room was not what we booked and paid for, and when Hotels.com contacted the hotel they declined to take any responsibility.
I would recommend you stay elsewhere in Mysuru - there are plenty of better value options.
Erittäin hyvä sijainti
2932/A, suburban BUSSTAND, Off, Bangalore Nilgiri Rd, near K.S.R.T.C. Building,, behind Kalyan jewels, Lashkar Mohalla, Doora, Mysore, 570001, Intia|3,02 km keskustasta
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
12.00
Uloskirjautuminen ennen:
12.00
Hyvä tietää
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin
5-vuotias ja sitä vanhempi
4 € (INR350) henkilöltä yötä kohden
Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.
Lemmikkieläimiä ei sallita
Aamiainen saatavilla
Aamiaisen hinta
2 € (≈ 150INR)/henkilö
Aamiaisajat
07:30–10:30 ajalla Maanantai–Sunnuntai
Cash


