Casa da Tetê

+ 60

Etsi paras hotelli kaupungissa Fernando de Noronha päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Casa da Tetê samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
14:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Ilmastointi
Tupakointi kielletty
Tupakointialue
Internet
Huonepalvelu

Lisää tietoa hotellista Casa da Tetê

Casa da Tetê

Casa da Tetê sijaitsee lähellä rantaa kohteessa Floresta Velha. São Miguelin palatsi ja Remediosin linnake ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Fernando de Noronhan ja Atol das Rocasin suojelualueet ja Meio (ranta) listallesi. Majoituspaikan lähistöllä voit muun muassa snorklata ja kalastaa. Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu ilmainen Wi-Fi ja LED-televisio, sekä minibaari ja puutarha. Muihin mukavuuksiin kuuluu hiustenkuivaaja, pyyhkeet, kiertoajelu-/lippupalvelu ja kielitaitoinen henkilökunta.

Erinomainen sijainti

4,8

Rua da Consolação 477, Fernando de Noronha, 53990-000, Brasilia|1,69 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14:00

Uloskirjautuminen ennen:

12:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

Ota yhteyttä hotelliin hintatietoja saadaksesi

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Casa da Tetê etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Maksu vaaditaan pankkisiirtona ennen saapumista. Majoituspaikka ottaa sinuun yhteyttä varauksenteon jälkeen ja antaa maksuohjeet. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi majoituspaikka noudattaa tiukkoja turvaväliohjeistuksia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi kasvomaskin käyttö on pakollista kaikissa yleisissä sisätiloissa. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa on rajoitetut vastaanottopalvelut ja palveluiden aukioloajat ovat lyhyemmät.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Casa da Tetê: UKK

Meillä ei ole tietoa hotellin Casa da Tetê ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.
Voit kirjautua sisään hotelliin Casa da Tetê 14:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12:00 mennessä.
Ei, hotellissa Casa da Tetê ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
Casa da Tetê sijaitsee 1.7 kilometrin päässä kaupungin Fernando de Noronha keskustasta.
Casa da Tetê sijaitsee kaupungissa Fernando de Noronha (Brasilia) 1.7 kilometrin päässä kaupungin Fernando de Noronha keskustasta.