The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection

2 Princess St, Sydney, 2216, Australia

+ 120

Etsi paras hotelli kaupungissa Sydney päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
11:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Uima-allas
Kuntoilukeskus
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla

Lisää tietoa hotellista The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection

The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection

The Brighton Hotel Sydney - MGallery Collection sijaitsee kohteessa Brighton-le-Sands lähellä lentokenttää ja rannalla. Sydneyn oopperatalo ja Sydney Harbour Bridge (silta) ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Coogee Beach ja Hyde Park. Osallistu tapahtumaan tai käy katsomassa peliä kohteessa Sydneyn krikettikenttä. SEA LIFE Sydney Aquarium kannattaa ehdottomasti lisätä myös vierailulistalle. Hiekkarannalla sijaitseva hotelli, jossa on ulkouima-allas The Brighton Hotel Sydney - MGallery Collection tarjoaa asiakkaittensa käyttöön rannan ja 2 ravintolaa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. The Brighton Hotel Sydney - MGallery Collection tarjoaa 297 huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Digitaalikanavat ja maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on sisäuima-allas, ulkouima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat sauna ja kuntosali. Alle 18 vuotta vanhat eivät käyttää seuraavia tiloja: kuntoilutila.

Erittäin hyvä sijainti

4,4

2 Princess St, Sydney, 2216, Australia|10,9 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

16-vuotias tai nuorempi

46 € (AUD80) henkilöltä yötä kohden

Pinnasängyt

1–4-vuotias

Ilmainen

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisvaihtoehdot

Amerikkalainen aamiainen, Englantilainen aamiainen

Aamiaisen hinta

26 € (≈ 45AUD)/henkilö

Aamiaisajat

06:30–10:00 ajalla Maanantai–Sunnuntai

Tärkeää tietoa hotellista
Tässä majoituspaikassa ei voi majoittua, jos on koronavirukseen (COVID-19) liittyvässä karanteenissa. Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu. Alle 18-vuotiaat asiakkaat voivat majoittua vain vanhemman tai virallisen huoltajan seurassa. Please note, there is a 1.4% credit card surcharge when using a credit card. Up to 2 children (15 years and under) stay free when sharing with parents.
Tärkeää tietoa kaupungista
For all purchases in the hotel, credit card payments are subject to additional charges, please contact the hotel for details.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logo

Cash

The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection: UKK

Kyllä, hotellissa The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection on pysäköinti.
The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection sijaitsee 10.9 kilometrin päässä kaupungin Sydney keskustasta.
The Brighton Hotel Sydney – MGallery Collection sijaitsee kaupungissa Sydney (Australia) 10.9 kilometrin päässä kaupungin Sydney keskustasta.