Hotel Crocus

+ 88

Etsi paras hotelli kaupungissa Štrbské Pleso päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Crocus samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15.00
Uloskirjautuminen ennen:
10.00
Lemmikit
Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Kylpylä
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola
Tupakointi kielletty

Lisää tietoa hotellista Hotel Crocus

Hotel Crocus

Hotel Crocus sijaitsee lähellä rautatieasemaa ja vuoristossa. Hrebienok ja Snowpark Lucivna ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Štrbské Pleso ja Tatran kansallispuisto, Slovakia. Oletko matkalla lasten kanssa? Tricklandian taidegalleria on ehdoton kohde. Täällä voit hiihtää ja lasketella, ja hyödyntää myös snow-tubing- ja pulkkailumahdollisuuden. Rinteessä vietetyn päivän jälkeen Hotel Crocus tarjoaa asiakkaittensa käyttöön porealtaan, ravintolan, baarin ja saunan. Jokaisessa huoneistossa on takka, syvä kylpyamme, ilmainen langaton ja kiinteä internetyhteys, LCD-televisio ja satelliittikanavat. Asiakkaiden käytössä on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Hotel Crocus tarjoaa 40 huonetta, joissa on takka ja minibaari. Huoneissa on oleskelualue. LCD-televisio, satelliittikanavat. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme, syvä kylpyamme ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat tallelokerot ja puhelin. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja hierontapalvelu huoneessa on saatavilla pyynnöstä. Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on ulkotenniskenttä, poreallas ja sauna. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Arvostelut tarjoaa
TripadvisorHotels.comExpedia
Matkustajat ovat maininneet
Nimetön matkustaja

Kommentti: 22.9.2019

Majoittui: syys 2019

Location and staff was great free parking and breakfast and dinner
Perhe

Kommentti: 18.11.2023

Majoittui: heinä 2023

We stayed 3 times.first, last and never again!

If you want to go to a nature’s resort just to stay in a hotel entirely surrounded by paved roads, stay right next to a busy bus stop and parking lot, have noisy tourists passing by from sunset to sunrise and be treated by the receptionist like he is doing you a favor, this is THE perfect place to say. Otherwise do yourself a favor and steer clear from this tourist trap!
Perhe

Kommentti: 7.11.2023

Majoittui: marras 2023

It is forbidden to get sick or have an accident: you lose everything.

Do not book at this hotel if you are not absolutely sure that you will not get sick or have an accident, because THEY WILL NEVER REFUND YOU and NEVER ACCEPT A CHANGE OF DATE. Hundreds of reservations: I have never had such a bad experience.
Ryhmät

Kommentti: 23.10.2022

Majoittui: loka 2022

Not a 4star hotel

Definitely not a 4star hotel - more like 3star, mainly due to the level of services.
Terrible restaurant service - waiters pay more attention to their phone screens than to the customers, leaving dirty plates on table for an hour after dinner. If you want to order something, you have to walk to them to the bar to place the order. Splitting the bill not possible when paying by card is ridiculous.
Food is good.
Apartments are nice & clean.
Nimetön matkustaja

Kommentti: 7.8.2019

Majoittui: elo 2019

Huge, clean rooms, nice staff, great breakfast, and super location.

Erinomainen sijainti

4,7

Štrbské Pleso 4078/78, Štrbské Pleso, 05985, Slovakia|0,12 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15.00

Uloskirjautuminen ennen:

10.00

Hyvä tietää

Lemmikit

Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Hotel Crocus: UKK

Hotel Crocus sijaitsee 0.1 kilometrin päässä kaupungin Štrbské Pleso keskustasta.
Hotel Crocus sijaitsee kaupungissa Štrbské Pleso (Slovakia) 0.1 kilometrin päässä kaupungin Štrbské Pleso keskustasta.
Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel Crocus 15.00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Hotel Crocus on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa Hotel Crocus on ravintola.