Olydea Oleron les Sables Vignier

+ 63

Etsi paras hotelli kaupungissa Saint-Georges-d'Oléron päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Olydea Oleron les Sables Vignier samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
16:00
Uloskirjautuminen ennen:
10:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Uima-allas
Tupakointi kielletty
Pesula

Lisää tietoa hotellista Olydea Oleron les Sables Vignier

Olydea Oleron les Sables Vignier

Olydea Oléron les Sables Vigniers sijaitsee kohteessa Saint-Georges-d'Oleron. Vignoble Mage Et Fils ja Douhetin satama ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Miniatyyriportti Ti'Bato ja Ileo. Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas ja jääkaappi, sekä liesi ja astianpesukone. Muihin mukavuuksiin kuuluu pyykinpesutilat, vedenkeitin, keittoastiat ja ruokailuvälineet ja leivänpaahdin.

Sijainti

3,8

529 All. du Pirate Lazor, Saint-Georges-d'Oléron, 17190, Ranska|4,54 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

16:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasängyt

3-vuotias tai nuorempi

Ilmainen

Lemmikit

Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

11 €/henkilö

Aamiaisajat

08:00–10:00 ajalla Maanantai–Sunnuntai

Tärkeää tietoa hotellista
Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Vahinkovakuusmaksu (EUR 300) tulee maksaa saavuttaessa. Summa maksetaan luottokortilla. Summa maksetaan sinulle takaisin uloskirjautumisen yhteydessä. Vakuusmaksu hyvitetään kokonaisuudessaan luottokortille majoituspaikan hyväksytyn jälkitarkastuksen jälkeen. "Bed linen and towels are included for all stays less than or equal to 6 nights. For 7 stays of 7 nights and more, they are not included. To rent them, an extra charge will be asked: 11€/bed for the sheets, 10€/person for the towels and 10€/bed for the bed is made on arrival." Please contact the property before arrival for rental.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logo

Olydea Oleron les Sables Vignier: UKK

Voit kirjautua sisään hotelliin Olydea Oleron les Sables Vignier 16:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Olydea Oleron les Sables Vignier on pysäköinti.
Meillä ei ole tietoa hotellin Olydea Oleron les Sables Vignier ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.