+ 15

Etsi paras hotelli kaupungissa Setti Fatma päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin La Perle de l'Ourika samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Uima-allas
Kylpylä
Ravintola

Lisää tietoa hotellista La Perle de l'Ourika

La Perle de l'Ourika

La Perle de l'Ourika is a recently renovated guest house in Ourika, where guests can makes the most of its outdoor swimming pool, garden and terrace. There is an on-site restaurant, plus free private parking and free WiFi are available.

Ainutlaatuinen sijainti

5,0

Sti Fatma Asgour, Setti Fatma, 40000, Marokko|2,89 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

12:00

Hyvä tietää

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle La Perle de l'Ourika etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu. Alle 18-vuotiaat asiakkaat voivat majoittua vain vanhemman tai virallisen huoltajan seurassa. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Yksityisen majoittajan hallinnoima

La Perle de l'Ourika: UKK

Kyllä, hotellissa La Perle de l'Ourika on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin La Perle de l'Ourika 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa La Perle de l'Ourika on pysäköinti.
La Perle de l'Ourika sijaitsee 2.9 kilometrin päässä kaupungin Setti Fatma keskustasta.
La Perle de l'Ourika sijaitsee kaupungissa Setti Fatma (Marokko) 2.9 kilometrin päässä kaupungin Setti Fatma keskustasta.