Dar Aouinti

+ 24

Etsi paras hotelli kaupungissa Marrakech päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Dar Aouinti samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
14.00
Uloskirjautuminen ennen:
12.00

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kuljetus lentokentälle
Ravintola
Tupakointi kielletty

Lisää tietoa hotellista Dar Aouinti

Dar Aouinti

Located in Marrakech, 100 metres from The Orientalist Museum of Marrakech and 400 metres from the centre, Dar Aouinti provides air-conditioned accommodation with free WiFi, and a terrace.

Arvostelut tarjoaa
Tripadvisor
Matkustajat ovat maininneet
Perhe

Kommentti: 28.5.2024

Majoittui: touko 2024

Dar Aouinti stay

The hotel on the whole was very nice, and very responsive when we booked. The team there was also very obliging and nice..
The room size was very generous.. Very nice bathroom. The few negatives were that the room was quite dark, specially towards the bathroom area, the shower was very good and hot but it kept flooding the whole bathroom as the water over flowed.
Also, the second time we stayed there, we had a very rough ( over used/ washed) bedsheet. In spite fo asking for a change, it wasn't done.
Ryhmät

Kommentti: 5.4.2024

Majoittui: maalis 2024

Don t go

The worst place ever found ,uncomfortable bed and pillows,terribile breakfast without breakfast or fresco juice, dare room ,no società in the bathroom, no bedsid table and top it off we paid in cash and he also charged the room on the card 404 € .The are no word i would like to go back with the police.
Ryhmät

Kommentti: 27.12.2022

Majoittui: joulu 2022

Excellent stay!!

Overall, I had a noteworthy experience with 'Dar Aouinti'.
Very clean spacious room, harmonious atmosphere, great breakfast and the staff was very hospitable and there for every need of mine.
I enjoyed our stay, thank Dar Aouinti for your fantastic hospitality and service.
Katso, mitä palvelun Tripadvisor käyttäjät sanovat

Sijainti

3,0

Kaat Benahid Derb Elhamri Lakbir N°8, Marrakech, 40000, Marokko|1,44 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14.00

Uloskirjautuminen ennen:

12.00

Hyvä tietää

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Dar Aouinti etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Alle 18-vuotiaat asiakkaat voivat majoittua vain vanhemman tai virallisen huoltajan seurassa. Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu.

Dar Aouinti: UKK

Dar Aouinti sijaitsee 1.4 kilometrin päässä kaupungin Marrakech keskustasta.
Dar Aouinti sijaitsee kaupungissa Marrakech (Marokko) 1.4 kilometrin päässä kaupungin Marrakech keskustasta.
Voit kirjautua sisään hotelliin Dar Aouinti 14.00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Dar Aouinti on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa Dar Aouinti on ravintola.