Gokul Lodging

+ 12

Etsi paras hotelli kaupungissa Pune päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Gokul Lodging samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
11.00
Uloskirjautuminen ennen:
12.00

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola
Tupakointi kielletty

Lisää tietoa hotellista Gokul Lodging

Gokul Lodging

Located in Pune, Gokul Lodging features a restaurant. With a garden, the 4-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. The hotel provides mountain views, a terrace and a 24-hour front desk.

Sijainti

Bhukum paud road, Pune, 412115, Intia|14,17 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

11.00

Uloskirjautuminen ennen:

12.00

Hyvä tietää

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Gokul Lodging: UKK

Gokul Lodging sijaitsee 14.2 kilometrin päässä kaupungin Pune keskustasta.
Gokul Lodging sijaitsee kaupungissa Pune (Intia) 14.2 kilometrin päässä kaupungin Pune keskustasta.
Voit kirjautua sisään hotelliin Gokul Lodging 11.00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Gokul Lodging on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa Gokul Lodging on ravintola.