Hostal Cal Franciscó
Etsi paras hotelli kaupungissa Gósol päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hostal Cal Franciscó samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen: | 15.00 |
|---|---|
Uloskirjautuminen ennen: | 11.00 |
Lemmikit | Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Hostal Cal Franciscó
Hostal Cal Franciscó
Hostal Cal Franciscó sijaitsee vuoristossa ja kansallispuistossa. Palomeran puisto ja Tuixén - la Vansa maastohiihtokeskus ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Cadí-Moixerón luonnonpuisto ja Pont Quebradís listallesi. Tutustu alueen aktiviteetteihin, joihin kuuluu muun muassa maastopyöräily, vaijeriliukuminen ja metsästys. Tämän savuttoman hostellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on kahvila, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja ilmaiset polkupyörät. Hostal Cal Franciscó tarjoaa 24 huonetta, joissa on videopelikonsoli ja ilmaiset hygieniatuotteet. 52-tuumainen älytelevisio, digitaalikanavat, ensi-iltaelokuvat ja maksulliset elokuvat. Tämä hostelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hostellissa käytössäsi on ilmaiset polkupyörät. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Kommentti: 8.9.2025
Majoittui: syys 2025
Kommentti: 11.7.2026
Majoittui: kesä 2026
bad stay in Spain
No breakfast either, and that without them having specified it to us!!
Wednesday morning, we have our breakfast and when we return in the evening, in the rain, the hotel is closed and our keys are inside. Impossible to reach them by phone, it was inside the hotel.
After leaving a WhatsApp message, someone finally comes after 20 minutes to give us the keys, informing us that there would still be no restaurant this Wednesday evening!!
That is too much.
We decide to cut our stay short.
I really do not recommend it
ES
Kommentti: 30.5.2026
Majoittui: touko 2026
Very good accommodation in Gósol
On the other hand, it does not have a lift.
(See also Cal Francisco)
Kommentti: 17.8.2025
Majoittui: heinä 2025
Correct but with improved aspects
Kommentti: 23.7.2025
Majoittui: heinä 2025
In the morning, I couldn't find anything. Nothing had been prepared when I had paid! No staff in the hotel; all doors closed. So I'm gone. They had to email me my bill because the printer was not working; I received nothing.
I wonder; I paid in cash because the device malfunctioned and no ID was asked!!!
Strange...
Erittäin hyvä sijainti
Carretera de Berga s/n Carretera de Berga s/n, Gósol, 25716, Espanja|0,39 km keskustasta
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
15.00
Uloskirjautuminen ennen:
11.00
Hyvä tietää
Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.
Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.
Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta

