Bell Tower Inn
Etsi paras hotelli kaupungissa Alfredton päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Bell Tower Inn samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen: | 14.00 |
|---|---|
Uloskirjautuminen ennen: | 10.00 |
Lemmikit | Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Bell Tower Inn
Bell Tower Inn
Bell Tower Inn sijaitsee kohteessa Alfredton golfkentän vieressä. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Ballarat Tramway Museum ja Her Majesty's Theatre listalleen, ja alueen mielenkiintoisiin maamerkkeihin kuuluvat Australian Ex-Prisoners of War Memorial ja St Patrick's Cathedral. Ballarat Aquatic and Leisure Centre ja Eureka Aquatic Center ovat myös vierailun arvoisia. Kannattaa myös varata aikaa alueen aktiviteetteihin tutustumiseen. Niihin kuuluu muun muassa golfaus. Sisäuima-allas, ravintola ja baari/aulabaari kuuluvat tämän savuttoman motellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja kokoustila. Bell Tower Inn tarjoaa 68 huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on oleskelualue. Taulutelevisio, digitaalikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja ilmaiset hygieniatuotteet. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä motellissa käytössäsi on sisäuima-allas.
Kommentti: 26.4.2026
Majoittui: huhti 2026
It was a lovely night so we decided to have a BBQ a couple of beers and ready ourselves for an early start.
Great shower.
Would highly recommend.
Kommentti: 31.3.2026
Majoittui: maalis 2026
Kommentti: 22.8.2025
Majoittui: elo 2025
Old tired
Hotellin vastaus
Kommentti: 3.11.2025
We appreciate that accommodation preferences differ, and we’re sorry that ours did not align with what you were looking for.
Kind regards,
Tina
Kommentti: 24.5.2026
Majoittui: touko 2026
Kommentti: 30.11.2025
Majoittui: marras 2025
4 Gongs for Belltower
2. Room was very spacious and comfortable
3 WIFI and TV are okay.
4.Ample parking
5. Need to water ferns which are dying outside the restaurant.
Belltower is okay for short stays.
Hotellin vastaus
Kommentti: 2.12.2025
Thank you also for your comment regarding the ferns outside the restaurant. The restaurant is operated as an independent business, but we will pass your feedback on to their team.
We’re glad you found the Bell Tower Inn suitable for short stays, and we hope to welcome you back again soon.
Warm regards,
Tina
Sijainti
1845 Sturt St, Alfredton, 3350, Australia|1,31 km keskustasta
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
14.00
Uloskirjautuminen ennen:
10.00
Hyvä tietää
Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta
Lisävuoteet ovat saatavilla lisämaksusta huoneen koosta riippuen.


