Hotel Cervo
Etsi paras hotelli kaupungissa Sils im Engadin-Segl päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan
Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Cervo samassa paikassa
Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat
Vertaa huoneita ja hintoja
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja
Sisäänkirjautuminen alkaen: | 15.00 |
|---|---|
Uloskirjautuminen ennen: | 11.00 |
Lemmikit | Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta |
Mukavuudet
Lisää tietoa hotellista Hotel Cervo
Hotel Cervo
Hotel Cervo Sils sijaitsee maaseudulla ja vuoristossa. Alueen luonnonkauneudesta voi nauttia kohteissa St. Moritzin järvi ja Elan luonnonpuisto, ja Nietzschen kotimuseo, ja Segantini Museum (museo) on mielenkiintoinen kulttuurikohde. Ovavervan uima-allas ja kylpylä ja Rhaetian rautatie ovat myös vierailun arvoisia. Täällä voit hiihtää ja lasketella, ja hyödyntää myös lumikenkäily- ja pulkkailumahdollisuuden. Tässä savuttomassa hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on sauna, itsepalvelupysäköinti ja kylpyläpalvelut. Siivouspalvelu ei ole saatavilla. Hotel Cervo Sils tarjoaa 36 huonetta, joissa on tallelokerot ja kylpytakit. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Vauvansänkyjä (lisämaksusta) ja lisä-/varavuoteita (lisämaksusta) on myös saatavilla. Tässä hotellissa käytössäsi on sauna. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia. Majoituspaikka on suljettu huhtikuussa, toukokuussa, lokakuussa ja marraskuussa. Seuraavat tilat on suljettu keskiviikkoisin, torstaisin, perjantaisin, lauantaisin ja sunnuntaisin: Ruokailupaikka/-paikat
Kommentti: 3.8.2026
Majoittui: heinä 2026
Breakfast was limited but OK.
Reception staff, especially Erja were very helpful.
The restaurant Riccardo attached to the hotel has very good pizzas and generally good food, even though waiting staff seemed to be fed up most of the time.
Since we were here mainly to experience the outdoor scenery the hotel did it's job. Comfortable bed and decent bathroom.
Kommentti: 17.7.2026
Majoittui: heinä 2026
Kommentti: 29.7.2026
Majoittui: heinä 2026
Kommentti: 13.4.2026
Majoittui: huhti 2026
Kommentti: 15.3.2026
Majoittui: maalis 2026
Very cozy hotel
Erittäin hyvä sijainti
via Cumünevels 5, Sils im Engadin-Segl, 7514, Sveitsi|3,14 km keskustasta
Sisään- ja uloskirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaen:
15.00
Uloskirjautuminen ennen:
11.00
Hyvä tietää
Lemmikkieläimet sallittu lisämaksusta
Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

