Hotel Shellmark

+ 49

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Shellmark samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
12.00
Uloskirjautuminen ennen:
12.00
Olemassa olevien vuoteiden käyttö
Lapset tarvitsevat lisävuoteen voidakseen nukkua huoneessa.

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola
Tupakointi kielletty
Hissi

Lisää tietoa hotellista Hotel Shellmark

Hotel Shellmark

Hotel Shell Mark sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä kohteessa Mysore. Mysoren palatsi ja Jaganmohan Palace ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu GRS Fantasy Park ja Statue of Maharaja Chamarajendar Wodeyar. Rail Museum ja Mysoren eläintarha ovat myös vierailun arvoisia. Kiertoajelu-/lippupalvelu, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Lisäksi majoituspaikassa on juhlasali. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Hotel Shell Mark tarjoaa 9 huonetta, joissa on tallelokerot. Huoneessa on parveke. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle). Kylpyhuoneista löytyy suihku. Silitysrauta/-lauta, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Sijainti

Hotel Shellmark HN247 , Lingadevarakoppalu , Yelawala , Mysore, 571130, Intia

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

12.00

Uloskirjautuminen ennen:

12.00

Hyvä tietää

Olemassa olevien vuoteiden käyttö

Lapset tarvitsevat lisävuoteen voidakseen nukkua huoneessa.

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Hotel Shellmark: UKK

Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel Shellmark 12.00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12.00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Hotel Shellmark on pysäköinti.
Kyllä, hotellissa Hotel Shellmark on ravintola.