+ 46

Etsi paras hotelli kaupungissa Kitami päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel Crown Hills Kitami Annex samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
10:00
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Ravintola
Tupakointi kielletty
Pesula

Lisää tietoa hotellista Hotel Crown Hills Kitami Annex

Hotel Crown Hills Kitami Annex

Hotel Crown Hills Kitami Annex sijaitsee kohteessa Kitami. Abashirin puolikansallispuisto ja Abashirin järvi ovat hyviä kohteita alueen luonnosta kiinnostuneille, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Kitami Family Land -virkistysalue ja Yamano-akvaario. Hotelli, jossa on ilmainen pysäköinti Tämän hotellin palveluihin kuuluu mikroaaltouuni yleisissä tiloissa, ilmaiset polkupyörät ja pyykinpesutilat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Hotel Crown Hills Kitami Annex tarjoaa 30 huonetta, joissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on taulutelevisio. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme, WC-istuin sähköisellä bideellä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ilmaiset polkupyörät.

Sijainti

3,8

Kita 6 Jonishi, 3 Chome−8−2, 090-0046 Kitami, Hokkaidō, Japani|0,47 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Hotel Crown Hills Kitami Annex etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka ei tällä hetkellä ota vastaan asiakkaita joistakin maista koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estämiseksi. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka voi hyväksyä tiettynä ajankohtana varauksia vain yhteiskunnallisesti välttämättömien töiden tekijöiltä tai muilta sallituista syistä matkustavilta koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estämiseksi. Matkan syystä on esitettävä kohtuullinen todiste saavuttaessa majoituspaikkaan. Jos todisteita ei ole, varauksesi perutaan saavuttaessa. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tämä majoituspaikka pyrkii huolehtimaan asiakkaidensa ja henkilökuntansa turvallisuudesta. Jotkin palvelut ja mukavuudet saattavat olla rajoitetusti saatavilla tai poissa käytöstä. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka saattaa tiettynä ajankohtana pyytää asiakkailta lisädokumentteja henkilöllisyyden, matkasuunnitelman ja muiden tietojen todistamiseksi, jotta koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estäminen onnistuisi. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi majoituspaikka noudattaa tiukkoja turvaväliohjeistuksia. Huolehdithan koronavirustilanteen vuoksi siitä, että noudatat majoituspaikkaa varatessasi kohteen paikallisia viranomaismääräyksiä, jotka voivat esimerkiksi sallia matkustamisen vain tietyistä syistä tai rajoittaa matkaseurueen kokoa. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi kasvomaskin käyttö on pakollista kaikissa yleisissä sisätiloissa.
Tärkeää tietoa kaupungista
Starting April 1, 2026, an accommodation tax will be introduced in Hokkaido. The tax is based on the accommodation fee and is charged per person per night. The tax rates are as follows: Over ¥20,000: ¥100 ¥20,000 to ¥50,000: ¥200 Over ¥50,000: ¥500 Additionally, each municipality may impose an extra charge of ¥100 to ¥2,000 per person per night on top of the Hokkaido accommodation tax. The accommodation fee includes the room charge and service fees, but excludes meal charges and consumption tax. Some rates may already include the accommodation tax, which must be paid separately at the front desk. For more details, please contact the hotel front desk.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Crown Hills Kitami Annex: UKK

Kyllä, hotellissa Hotel Crown Hills Kitami Annex on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel Crown Hills Kitami Annex 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Hotel Crown Hills Kitami Annex on pysäköinti.
Hotel Crown Hills Kitami Annex sijaitsee 0.5 kilometrin päässä kaupungin Kitami keskustasta.
Hotel Crown Hills Kitami Annex sijaitsee kaupungissa Kitami (Japani) 0.5 kilometrin päässä kaupungin Kitami keskustasta.