Lentoyhtiön Lufthansa lennot kohteeseen Dubrovnik

Parhaat halvat lennot lentoyhtiöltä Lufthansa kohteeseen Dubrovnik

Etsitkö halpaa äkkilähtöä tai parasta suoraa lentoa? Löydä halvimmat menoliput ja meno-paluuliput kohteeseen Dubrovnik lentoyhtiöltä Lufthansa tästä.

Löydä halvin aika lentää kohteeseen Dubrovnik lentoyhtiöllä Lufthansa

Ovatko matkustuspäiväsi joustavat? Tästä näet, milloin saat halvat lennot.

Lentäminen lentoasemalle Dubrovnik lentoyhtiöllä Lufthansa

Tämä on hyvä tietää ennen lähtöä
Halvin löydetty lento:136 €
Halvin kuukausi lentääelokuu
Lähellä sijaitsevat kaupungit, joissa kannattaa vieraillaDubrovnik
Lentoasemien Helsinki ja Dubrovnik aikaero1 t (UTC +2)

Lentäminen kohteeseen Dubrovnik lentoyhtiöllä Lufthansa: UKK

Lentoyhtiön Lufthansa lennot kohteesta Suomi kohteeseen Dubrovnik kestävät keskimäärin 3 tuntia ja 3 minuuttia.
Ei. Jos haluat matkustaa lentoyhtiöllä Lufthansa, Dubrovnik on tällä hetkellä ainoa mahdollinen lentoasema kaupungissa Dubrovnik.
Myös lentoyhtiöt Japan Airlines, Finnair, Nordic Regional Airlines, Norwegian Air Sweden ja Buzz lentävät tällä hetkellä kohteeseen Dubrovnik.
Vaikka on vaikea tietää tarkasti, milloin lentoyhtiön Lufthansa lennot kohteeseen Dubrovnik ovat halvimmillaan, edullisimmat hinnat ovat tällä hetkellä silloin, jos kyseessä on yhdensuuntaiset lennot ajankohtana toukokuuta.