Dior Inn Serviced Apartments

+ 60

Etsi paras hotelli kaupungissa Jedda päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Dior Inn Serviced Apartments samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
16:00
Uloskirjautuminen ennen:
14:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Tupakointi kielletty
Pesula

Lisää tietoa hotellista Dior Inn Serviced Apartments

Dior Inn Serviced Apartments

Dior inn apartments sijaitsee kohteessa Al Bawadi. Jeddahin jahtiklubi ja venesatama ja Jeddahin venekerho ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Punainenmeri ja Rawaea Almaktabatin puisto listallesi. Al Taybatin kansainvälinen tiede- ja informaatiomuseo ja IN10SO ovat myös vierailun arvoisia. Tämän huoneistohotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, express-uloskirjautuminen ja yhteinen olohuone. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi, mikroaaltouuni sekä tallelokero. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä. Dior inn apartments tarjoaa 30 huonetta, joissa on tallelokerot ja tohvelit. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Siivous päivittäin ja pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.

Sijainti

حي البوادي شارع القرين 2231 2231 box number:12273, Al Bawadi, Jedda, 23531, Saudi-Arabia|15,15 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

16:00

Uloskirjautuminen ennen:

14:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

12-vuotias ja sitä vanhempi

23 € (SAR100) henkilöltä yötä kohden

5–11-vuotias

Ilmainen

Pinnasängyt

4-vuotias tai nuorempi

Ilmainen

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisvaihtoehdot

Mannermainen aamiainen, Halal-aamiainen

Aamiaisen hinta

9 € (≈ 35SAR)/henkilö

Tärkeää tietoa hotellista
Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi majoituspaikassa saattaa olla rajoitetusti ruoka- ja juomapalveluita, tai niitä ei mahdollisesti ole saatavilla. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tämä majoituspaikka pyrkii huolehtimaan asiakkaidensa ja henkilökuntansa turvallisuudesta. Jotkin palvelut ja mukavuudet saattavat olla rajoitetusti saatavilla tai poissa käytöstä. Maksu vaaditaan pankkisiirtona ennen saapumista. Majoituspaikka ottaa sinuun yhteyttä varauksenteon jälkeen ja antaa maksuohjeet. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Vahinkovakuusmaksu (SAR 500) tulee maksaa saavuttaessa. Summa maksetaan käteisellä. Summa maksetaan sinulle takaisin uloskirjautumisen yhteydessä. Vakuusmaksu hyvitetään kokonaisuudessaan käteisellä majoituspaikan hyväksytyn jälkitarkastuksen jälkeen. Please note, this is a family-only hotel.
Tärkeää tietoa kaupungista
According to government policy and social customs in Saudi Arabia, it applies to Saudi Nationals and Residents that a marriage certificate needs to be provided upon check-in if a male and female shares a room.

Dior Inn Serviced Apartments: UKK

Voit kirjautua sisään hotelliin Dior Inn Serviced Apartments 16:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 14:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Dior Inn Serviced Apartments on pysäköinti.
Meillä ei ole tietoa hotellin Dior Inn Serviced Apartments ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.