+ 21

Etsi paras hotelli kaupungissa Neuwied päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Hotel zur Schloß-Schenke samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:30
Uloskirjautuminen ennen:
10:30

Mukavuudet

Wi-Fi
Ilmastointi
Ravintola
Tupakointi kielletty
Lemmikkieläimet sallittuja
Baari

Lisää tietoa hotellista Hotel zur Schloß-Schenke

Hotel zur Schloß-Schenke

Hotel zur Schloß-Schenke sijaitsee kohteessa Neuwied. Garten der Schmetterlinge Schloss Saynin perhospuutarha ja Koblenzin köysirata - jokilaakson asema ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat shoppailla, Löhr-Center ja Forum Mittelrhein sopivat siihen täydellisesti. Zoo Neuwiedin eläintarha ja Schoenstattin Neitsyt Maria ovat myös vierailun arvoisia. Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ravintola ja baari/aulabaari Tämän hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja tallelokero vastaanotossa. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta. Hotel zur Schloß-Schenke tarjoaa 8 huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja hiustenkuivaaja. 32-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous päivittäin ja allergiatestatut vuodevaatteet on saatavilla pyynnöstä.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus4,7
Sijainti4,3
Palvelut4,2
Huoneet4,5
Arvo3,0
Unen laatu4,3

Erittäin hyvä sijainti

4,3

Alte Schlossstraße 5, Neuwied, 56566, Saksa|6,21 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:30

Uloskirjautuminen ennen:

10:30

Hyvä tietää

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Hotel zur Schloß-Schenke etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi majoituspaikan kuljetuspalvelu on tilapäisesti poissa käytöstä. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tämä majoituspaikka pyrkii huolehtimaan asiakkaidensa ja henkilökuntansa turvallisuudesta. Jotkin palvelut ja mukavuudet saattavat olla rajoitetusti saatavilla tai poissa käytöstä. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa on rajoitetut vastaanottopalvelut ja palveluiden aukioloajat ovat lyhyemmät. Huolehdithan koronavirustilanteen vuoksi siitä, että noudatat majoituspaikkaa varatessasi kohteen paikallisia viranomaismääräyksiä, jotka voivat esimerkiksi sallia matkustamisen vain tietyistä syistä tai rajoittaa matkaseurueen kokoa. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi kasvomaskin käyttö on pakollista kaikissa yleisissä sisätiloissa. Tässä majoituspaikassa ei voi majoittua, jos on koronavirukseen (COVID-19) liittyvässä karanteenissa.

Hotel zur Schloß-Schenke: UKK

Kyllä, hotellissa Hotel zur Schloß-Schenke on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Hotel zur Schloß-Schenke 15:30 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:30 mennessä.
Ei, hotellissa Hotel zur Schloß-Schenke ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
Hotel zur Schloß-Schenke sijaitsee 6.2 kilometrin päässä kaupungin Neuwied keskustasta.
Hotel zur Schloß-Schenke sijaitsee kaupungissa Neuwied (Saksa) 6.2 kilometrin päässä kaupungin Neuwied keskustasta.