+ 60

Etsi paras hotelli kaupungissa Lissabon päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Flattered to be in Lisboa samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
16:00
Uloskirjautuminen ennen:
11:00

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kuljetus lentokentälle
Tupakointi kielletty
Hissi

Lisää tietoa hotellista Flattered to be in Lisboa

Flattered to be in Lisboa

Tässä Lissaboniin avautuvassa modernissa huoneistossa on 4 makuuhuonetta ja ilmainen WiFi. Huoneisto sijaitsee 1940-luvun rakennuksessa Avenidas Novas -alueella, ja sen sisustuksessa yhdistyvät alkuperäiset elementit ja modernit taideteokset.

Sijainti

Av. Almirante Reis, 229, 4o e 5o Esq., Areeiro, Lissabon, 1000-049, Portugali|3,56 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

16:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Flattered to be in Lisboa etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka saattaa tiettynä ajankohtana pyytää asiakkailta lisädokumentteja henkilöllisyyden, matkasuunnitelman ja muiden tietojen todistamiseksi, jotta koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estäminen onnistuisi. Vahinkovakuusmaksu (EUR 400) tulee maksaa saavuttaessa. Summa maksetaan luottokortilla. Summa maksetaan sinulle takaisin 7 päivän kuluessa uloskirjautumisesta. Vakuusmaksu hyvitetään kokonaisuudessaan luottokortille majoituspaikan hyväksytyn jälkitarkastuksen jälkeen. Please note that check-in after 20:00 and check-out before 09:00 will incur an extra charge of EUR 30 in cash.

Flattered to be in Lisboa: UKK

Meillä ei ole tietoa hotellin Flattered to be in Lisboa ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.
Voit kirjautua sisään hotelliin Flattered to be in Lisboa 16:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Flattered to be in Lisboa on pysäköinti.
Flattered to be in Lisboa sijaitsee 3.6 kilometrin päässä kaupungin Lissabon keskustasta.
Flattered to be in Lisboa sijaitsee kaupungissa Lissabon (Portugali) 3.6 kilometrin päässä kaupungin Lissabon keskustasta.