+ 77

Etsi paras hotelli kaupungissa Medellín päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin LINVING 35 8TH Floor VIP samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
12:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Ilmastointi
Kuntoilukeskus
Kylpylä
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola

Lisää tietoa hotellista LINVING 35 8TH Floor VIP

LINVING 35 8TH Floor VIP

LINVING 35 8TH FLOOR VIP sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä kohteessa La América. Oviedon ostoskeskus ja Santa Fen ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Parque del Poblado ja Lleras-puisto. El Volador -kukkula ja Juan Pablo II Airpark ovat myös vierailun arvoisia. Kongressikeskuksen yhteydessä sijaitseva luksusluokan hotelli, jonka tarjontaan kuuluu täyden palvelun kylpyläTässä hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, ulkouima-allas ja ravintola. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. LINVING 35 8TH FLOOR VIP tarjoaa 3 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on yksityinen uima-allas ja yksityinen vilvoitteluallas. Huoneessa on parveke. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on oleskelualue ja niissä on myös ruokailupöytä. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. 40-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat, ensi-iltaelokuvat ja maksulliset elokuvat. Tämän 4,5 tähden hotellin huoneissa on keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työhuoneet, työpöydät ja tallelokerot (joihin mahtuu kannettava tietokone). Lisäksi huoneissa on yksityinen poreallas katolla ja minibaari. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Sijainti

Cl. 35 #87A 16, Laureless, Medellín.,3108955407, Santa Teresita, Medellín, 050032, Kolumbia|4,27 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

12:00

Uloskirjautuminen ennen:

12:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Tärkeää tietoa hotellista
You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes: Cleaning fee COP 50,000 per accommodation per stay. You may be required to pay VAT (19%) at the property. Nonresident travelers who pay using a foreign card or bank transfer and present a valid passport and tourist visa may be exempt from VAT (19%) on tourist package bookings (accommodation plus other travel services). Additional fees will be charged on site for housekeeping. Please contact the hotel for the specific amount. Additional fees will be charged on site for the following items: Cooked-to-order breakfast, airport shuttle (per room), airport shuttle (per child), and hosted evening meal. Please contact the hotel for the specific amount. This property accepts credit cards and debit cards. Cash is not accepted.
Tärkeää tietoa kaupungista
For stays on or after January 1, 2023, residents of Colombia and non-residents staying 60 consecutive days or more will be charged a 19% national sales tax by the property at the time of stay. Travelers on a tourist visa will not be required to pay this tax. The tax may be charged where a room is shared by a taxable and a non-taxable guest.

LINVING 35 8TH Floor VIP: UKK

Kyllä, hotellissa LINVING 35 8TH Floor VIP on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin LINVING 35 8TH Floor VIP 12:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12:00 mennessä.
Ei, hotellissa LINVING 35 8TH Floor VIP ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
LINVING 35 8TH Floor VIP sijaitsee 4.3 kilometrin päässä kaupungin Medellín keskustasta.
LINVING 35 8TH Floor VIP sijaitsee kaupungissa Medellín (Kolumbia) 4.3 kilometrin päässä kaupungin Medellín keskustasta.