Rambler 202

+ 64

Etsi paras hotelli kaupungissa Sapporo päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Rambler 202 samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
10:00
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Tupakointi kielletty
Pesula
Keittiö
Mikroaaltouuni
Hiustenkuivaaja

Lisää tietoa hotellista Rambler 202

Rambler 202

Huoneisto sijaitsee kohteessa Sapporon kaupungin keskusta. Tanukikojin ostoskatu ja Nijo-tori ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Nakajiman puisto ja Odorin puisto. Osallistu tapahtumaan tai käy katsomassa peliä kohteessa Sapporo Dome (stadion). Makomanai Sekisui Heim Ice Arena (areena) kannattaa ehdottomasti lisätä myös vierailulistalle. Tässä kohteessa Sapporo sijaitsevassa kodikkaassa huoneistossa voit elää paikallisten tavoin. Nakajiman puisto sijaitsee 8 minuutin kävelymatkan päässä ja Tanukikojin ostoskatu 12 minuutin kävelymatkan päässä. Tutustu myös muihin alueisiin hyppäämällä metron kyytiin lähimmällä asemalla – Yamahana-Ku-Jon pysäkki tai Higashi-Honganji-Maen pysäkki – jotka molemmat sijaitsevat vain 5 minuutin kävelymatkan päässä. Tutustuessasi tämän loma-asunnon mukavuuksiin tulet huomaamaan, että niihin kuuluu matkatavarasäilytys ja pimennysverhot. Ruoanlaitto sujuu kätevästi, koska keittiössä on liesi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja riisinkeitin. Pyykinpesutilojen ansiosta voit lisäksi pakata vähemmän vaatteita lomallesi.

Sijainti

2,8

中央区南8条南8丁目521-6 ラルク 202, 064-0808 Sapporo, Hokkaidō, Japani|1,14 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Tärkeää tietoa hotellista
Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Ilmoitathan majoituspaikalle Rambler 202 etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Jos aiheutat majoituspaikalle vahinkoa majoittumisesi aikana, sinulta voidaan majoituspaikan vahingonkorvausehtojen mukaisesti pyytää enintään JPY 15000 vahingonkorvausta uloskirjautumisen jälkeen.
Tärkeää tietoa kaupungista
Starting April 1, 2026, an accommodation tax will be introduced in Hokkaido. The tax is based on the accommodation fee and is charged per person per night. The tax rates are as follows: Over ¥20,000: ¥100 ¥20,000 to ¥50,000: ¥200 Over ¥50,000: ¥500 Additionally, each municipality may impose an extra charge of ¥100 to ¥2,000 per person per night on top of the Hokkaido accommodation tax. The accommodation fee includes the room charge and service fees, but excludes meal charges and consumption tax. Some rates may already include the accommodation tax, which must be paid separately at the front desk. For more details, please contact the hotel front desk.

Rambler 202: UKK

Meillä ei ole tietoa hotellin Rambler 202 ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.
Voit kirjautua sisään hotelliin Rambler 202 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Ei, hotellissa Rambler 202 ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
Rambler 202 sijaitsee 1.1 kilometrin päässä kaupungin Sapporo keskustasta.
Rambler 202 sijaitsee kaupungissa Sapporo (Japani) 1.1 kilometrin päässä kaupungin Sapporo keskustasta.