+ 162

Etsi paras hotelli kaupungissa Osaka päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Quintessa Hotel Osaka Bay samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
11:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola
Tupakointi kielletty

Lisää tietoa hotellista Quintessa Hotel Osaka Bay

Quintessa Hotel Osaka Bay

Quintessa Hotel Osaka Bay sijaitsee kohteessa Suminoe huvielämän keskuksessa ja lähellä teemapuistoa. Asia-Pacific Trade Center ja Tempozanin markkinapaikka ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja Osakan Kaiyukan-akvaario ja Legoland Discovery Center taas ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Intex Osaka tapahtumat. Hotelli, jonka tarjotaan kuuluu ilmaiset teemapuistokuljetukset ja joka sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Osakan prefektuurin hallituksen Sakishima-rakennus Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, kokoushuone ja kuivapesulapalvelu. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen kuljetus teemapuistoon. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja tallelokero vastaanotossa. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Quintessa Hotel Osaka Bay tarjoaa 190 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja tohvelit. 43-tuumainen taulutelevisio, jossa on maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus4,5
Sijainti4,2
Palvelut4,3
Palvelut4,3

Erittäin hyvä sijainti

4,2

1 Chome−13−65Nankokita, 559-0034 Osaka, Kansai, Japani|10 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaismenu

Buffetti

Aamiaisvaihtoehdot

Länsimainen aamiainen, Kiinalainen aamiainen, Japanilainen aamiainen

Aamiaisen hinta

18 € (≈ 3 000JPY)/henkilö

Tärkeää tietoa hotellista
Majoitusvero henkilöltä per yö ei sisälly hintaan ja se maksetaan paikan päällä. Alle 18-vuotiaat asiakkaat voivat majoittua vain vanhemman tai virallisen huoltajan seurassa. This property will change the property name to Quintessa Hotel Osaka Bay as of 01 March 2018. The hotel has designated off-site parking spaces nearby, which is available for 1,000 yen per night for guests (Vehicle height limit 2.0m). Please contact the property directly for more information. Please note that the hotel's entrances are locked for security reasons during the following periods. North entrance: 22:00-08:00
Tärkeää tietoa kaupungista
An accommodation tax is required in Osaka from January, 2017. Guests are required to pay JPY 100 per guest per night if the room rate per night is between JPY 7,000 and JPY 14,999, JPY 200 per guest per night if the room rate per night is between JPY 15,000 and JPY 19,999, and JPY 300 per guest per night if the room rate per night is JPY 20,000 or greater. This surcharge is not included in the total rate for some rooms and shall be paid at the hotel. For details, please confirm with the hotel.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Quintessa Hotel Osaka Bay: UKK

Kyllä, hotellissa Quintessa Hotel Osaka Bay on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Quintessa Hotel Osaka Bay 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Quintessa Hotel Osaka Bay on pysäköinti.
Quintessa Hotel Osaka Bay sijaitsee 10.0 kilometrin päässä kaupungin Osaka keskustasta.
Quintessa Hotel Osaka Bay sijaitsee kaupungissa Osaka (Japani) 10.0 kilometrin päässä kaupungin Osaka keskustasta.