DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel

2 Chome-6-3 Higashitenma, 530-0044 Osaka, Kansai, Japani

+ 70

Etsi paras hotelli kaupungissa Osaka päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
14:00
Uloskirjautuminen ennen:
11:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Ilmastointi
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Tupakointi kielletty
Pesula
Hissi

Lisää tietoa hotellista DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel

DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel

Kolmen tähden japanilaistyylisessä bisneshotellissa on jaettu oleskelutila ja ilmastoidut huoneet, joissa on ilmainen WiFi ja oma kylpyhuone. Paikan päällä on 24h-vastaanotto ja matkatavarasäilytys.

Erittäin hyvä sijainti

4,2

2 Chome-6-3 Higashitenma, 530-0044 Osaka, Kansai, Japani|1,25 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

14:00

Uloskirjautuminen ennen:

11:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisen hinta

5 € (≈ 720JPY)/henkilö

Aamiaisajat

07:00–11:00 ajalla Maanantai–Sunnuntai

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle DEL style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Asiakkaiden on esitettävä voimassa oleva kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti saapumisen yhteydessä. Huomioithan, että kaikkien erikoistoiveiden toteutuminen riippuu saatavuudesta ja niistä saatetaan periä lisämaksu. Majoitusvero henkilöltä per yö ei sisälly hintaan ja se maksetaan paikan päällä.
Tärkeää tietoa kaupungista
According to the Osaka prefecture Ordinance, the accommodation tax in Osaka City will be revised starting September 1, 2025. The tax will be charged per person per night based on the accommodation fee: 5,000 JPY to 15,000 JPY per person per night: 200 JPY tax 15,000 JPY to 20,000 JPY per person per night: 400 JPY tax Over 20,000 JPY per person per night: 500 JPY tax Some room rates do not include the accommodation tax, and guests may be required to pay it separately at the front desk. Please check with the hotel for details。
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel: UKK

Meillä ei ole tietoa hotellin DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.
Voit kirjautua sisään hotelliin DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel 14:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 11:00 mennessä.
Ei, hotellissa DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel ei ole pysäköintiä. Jos etsit hotellia, jossa on pysäköintimahdollisuus, valitse hakutuloksissa Mukavuudet-kohdassa suodattimeksi Pysäköinti.
DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel sijaitsee 1.2 kilometrin päässä kaupungin Osaka keskustasta.
DEL Style Osaka Higashi Temma by Daiwa Roynet Hotel sijaitsee kaupungissa Osaka (Japani) 1.2 kilometrin päässä kaupungin Osaka keskustasta.