+ 224

Etsi paras hotelli kaupungissa Kitakyūshū päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Nishitetsu Inn Kokura samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
10:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Kylpylä
Vastaanottotiskin työntekijä aina paikalla
Ravintola

Lisää tietoa hotellista Nishitetsu Inn Kokura

Nishitetsu Inn Kokura

Nishitetsu Inn Kokura sijaitsee kohteessa Kokura ostosalueella ja lähellä rautatieasemaa. Kokuran linna ja Mojiko Retro ovat huomionarvoisia maamerkkejä, ja Tangan tori ja Kitakyushun joenrantareitti ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville. Kawachi Wisterian puutarha on vierailun arvoinen kohde. Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kitakyushun joenrantareitti Tämän hotellin palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, tallelokero vastaanotossa ja myyntiautomaatti. Nishitetsu Inn Kokura tarjoaa 570 ilmastoitua huonetta, joissa on kylpytakit ja tohvelit. Vuoteissa on untuvapeitot. Taulutelevisio, jossa on maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Hierontapalvelu huoneessa ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

Arvosanat ja arvostelut

Puhtaus4,1
Sijainti4,3
Palvelut3,8
Huoneet3,8
Arvo4,1
Unen laatu3,9

Erittäin hyvä sijainti

4,3

1 Chome-4-11 Komemachi, 802-0003 Kitakyūshū, Kyushu-Okinawa, Japani|0,82 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaismenu

Buffetti

Aamiaisvaihtoehdot

Länsimainen aamiainen, Japanilainen aamiainen

Aamiaisen hinta

9 € (≈JPY 1 500)/henkilö

Aamiaisajat

06:30–10:00 ajalla Maanantai–Sunnuntai

Tärkeää tietoa hotellista
Asiakkaat, joilla on tatuointeja, eivät voi käyttää majoituspaikan yleisiä kylpy- tai muita tiloja, joita käytettäessä tatuoinnit ovat näkyvissä. Ilmoitathan majoituspaikalle Nishitetsu Inn Kokura etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tässä majoituspaikassa noudatetaan tehostettuja turvallisuus- ja puhtaanapitotoimia. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi majoituspaikassa saattaa olla rajoitetusti ruoka- ja juomapalveluita, tai niitä ei mahdollisesti ole saatavilla. Koronaviruksen (COVID-19) vuoksi tämä majoituspaikka pyrkii huolehtimaan asiakkaidensa ja henkilökuntansa turvallisuudesta. Jotkin palvelut ja mukavuudet saattavat olla rajoitetusti saatavilla tai poissa käytöstä.
Tärkeää tietoa kaupungista
From Apr 1, 2020, an accommodation tax will be charged in Fukuoka Prefecture. In Fukuoka City, guests are required to pay JPY200 per person per night if the room rate per person per night is under JPY20,000, and JPY500 per person per night if the room rate per person per night is JPY20,000 or greater. In other cities, towns, and villages in Fukuoka Prefecture, guests are required to pay an accommodation tax of JPY200 regardless of the room rate amount. This tax is not included in the room rate for some accommodations and must be paid at the front desk. For more details, please confirm with the hotel.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Nishitetsu Inn Kokura: UKK

Kyllä, hotellissa Nishitetsu Inn Kokura on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Nishitetsu Inn Kokura 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Nishitetsu Inn Kokura on pysäköinti.
Nishitetsu Inn Kokura sijaitsee 0.8 kilometrin päässä kaupungin Kitakyūshū keskustasta.
Nishitetsu Inn Kokura sijaitsee kaupungissa Kitakyūshū (Japani) 0.8 kilometrin päässä kaupungin Kitakyūshū keskustasta.