+ 164

Etsi paras hotelli kaupungissa Fukuoka päivämäärien, hinnan tai mieltymysten mukaan

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Grand Hyatt Fukuoka samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
15:00
Uloskirjautuminen ennen:
12:00
Aamiainen
Aamiainen saatavilla
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Ilmastointi
Uima-allas
Kuntoilukeskus
Kylpylä

Lisää tietoa hotellista Grand Hyatt Fukuoka

Grand Hyatt Fukuoka

Joenrantakadulla kohteessa Hakatan kaupunginosa oleva Grand Hyatt Fukuoka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä. Alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Port of Hakata ja Momochi Beach (ranta), ja Fukuoka Anpanmanin lasten museo ja Marine World Uminonakamichi ovat suosittuja nähtävyyksiä alueella. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Marine Messe Fukuokan konferenssikeskus ja Mizuho PayPay Dome Fukuoka tapahtumakalenterit. Ostoskeskuksen yhteydessä sijaitseva joen rannalla oleva hotelli, jonka tarjontaan kuuluu 2 poreallastaTässä hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, sisäuima-allas ja ravintola. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on 2 baaria, kuntosali ja välipalabaari/deli. Grand Hyatt Fukuoka tarjoaa 372 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Vuoteissa on untuvapeitot. Tyynyvalikoima on saatavilla. 32-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja sadesuihkupää. Kylpyhuoneissa on myös kylpytakit, tohvelit ja designer-hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja puhelin. Lisäksi huoneissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Hierontapalvelu huoneessa ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on 2 poreallasta, kuten myös sisäuima-allas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat sauna ja kuntosali. Alle 18 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas. Alle 18 vuotta vanhat eivät käyttää seuraavia tiloja: uima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.

Erinomainen sijainti

4,5

Sumiyoshi 1-2-82, 812-0018 Fukuoka, Kyushu-Okinawa, Japani|0,69 km keskustasta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

15:00

Uloskirjautuminen ennen:

12:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

Jos haluat lisätietoja lisävuoteiden lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Pinnasängyt

2-vuotias tai nuorempi

Ilmainen

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Aamiainen

Aamiainen saatavilla

Aamiaisvaihtoehdot

Länsimainen aamiainen, Japanilainen aamiainen

Aamiaisen hinta

29 € (≈ 5 175JPY)/henkilö

Aamiaisajat

06:30–10:00 ajalla Maanantai–Sunnuntai

Tärkeää tietoa hotellista
Asiakkaat, joilla on tatuointeja, eivät voi käyttää majoituspaikan yleisiä kylpy- tai muita tiloja, joita käytettäessä tatuoinnit ovat näkyvissä. Majoitusvero henkilöltä per yö ei sisälly hintaan ja se maksetaan paikan päällä. Please contact the property directly via phone or e-mail regarding important requests. Please note only Club Deluxe Double, Club Deluxe Twin and Grand Deluxe Twin can accommodate extra beds. Please note guests 17 years and under cannot use the following facilities except for the specially designated periods: fitness centre, swimming pool.
Tärkeää tietoa kaupungista
From April 1, 2020, accommodation tax will be levied according to the regulations of Fukuoka Prefecture. If the accommodation fee in Fukuoka City is less than 20,000 yen per person per night, it will be 200 yen, and the accommodation fee will be 1 person per night. If the amount is 20,000 yen or more, 500 yen will be charged. In other cities, towns and villages in Fukuoka prefecture, an accommodation tax of 200 yen is applied regardless of the amount of accommodation. This tax is not included in the room rate for some accommodations and should be paid at the front desk.
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Grand Hyatt Fukuoka: UKK

Kyllä, hotellissa Grand Hyatt Fukuoka on ravintola.
Voit kirjautua sisään hotelliin Grand Hyatt Fukuoka 15:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 12:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Grand Hyatt Fukuoka on pysäköinti.
Grand Hyatt Fukuoka sijaitsee 0.7 kilometrin päässä kaupungin Fukuoka keskustasta.
Grand Hyatt Fukuoka sijaitsee kaupungissa Fukuoka (Japani) 0.7 kilometrin päässä kaupungin Fukuoka keskustasta.