Pyhra - Urlaub im Elsbeerland

Perschlingtalstraße 35, 3144, Itävalta

+ 42

Vertaile satojen sivustojen tarjouksia hotelliin Pyhra - Urlaub im Elsbeerland samassa paikassa

Etsi tarjous, johon sisältyy ilmainen peruutus tai jolla on erinomaiset arvosanat

Vertaa huoneita ja hintoja

Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen
1 yö
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vertailemme satoja sivustoja löytääksemme sinulle parhaimman tarjouksen

Poimintoja

Sisäänkirjautuminen alkaen:
16:00
Uloskirjautuminen ennen:
10:00
Lemmikit
Lemmikkieläimiä ei sallita
Lapset
Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Mukavuudet

Wi-Fi
Pysäköinti
Tupakointi kielletty
Rusketuslaitteet
Internet
Ensiapuhuone

Lisää tietoa hotellista Pyhra - Urlaub im Elsbeerland

Pyhra - Urlaub im Elsbeerland

Niittyjen ja metsien ympäröimä Pyhra - Urlaub im Elsbeerland sijaitsee historiallisessa rakennuksessa Waldissa 11 km:n päässä Sankt Pöltenin keskustasta. Asiakkaiden käytettävissä on ilmainen WiFi ja aurinkoterassi.

Sijainti

Perschlingtalstraße 35, 3144, Itävalta

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaen:

16:00

Uloskirjautuminen ennen:

10:00

Hyvä tietää

Lapset

Lapset ovat tervetulleita tähän hotelliin

Lisävuoteet

6–17-vuotias

100 € henkilöltä yötä kohden

Pinnasänky

Jos haluat lisätietoja pinnasängyn lisäämisestä, ota yhteyttä hotelliin.

Lemmikit

Lemmikkieläimiä ei sallita

Tärkeää tietoa hotellista
Ilmoitathan majoituspaikalle Pyhra - Urlaub im Elsbeerland etukäteen arvioidun saapumisaikasi. Voit kirjoittaa sen Lisätietoja-kohtaan varausta tehdessäsi tai ottaa yhteyttä suoraan majoituspaikkaan. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta. Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka ei tällä hetkellä ota vastaan asiakkaita joistakin maista koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estämiseksi. Hallituksen antamien ohjeiden mukaisesti tämä majoituspaikka saattaa tiettynä ajankohtana pyytää asiakkailta lisädokumentteja henkilöllisyyden, matkasuunnitelman ja muiden tietojen todistamiseksi, jotta koronaviruksen (COVID-19) leviämisen estäminen onnistuisi. Vahinkovakuusmaksu (EUR 100) tulee maksaa. Majoittaja veloittaa maksun 7 päivää ennen saapumista. Summa maksetaan pankkisiirrolla. Summa maksetaan sinulle takaisin 14 päivän kuluessa uloskirjautumisesta. Vakuusmaksu hyvitetään kokonaisuudessaan pankkisiirrolla majoituspaikan hyväksytyn jälkitarkastuksen jälkeen. Maksun voi suorittaa myös PayPalin kautta. Lisätietoja saat ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä etukäteen. Yhteystiedot ovat varausvahvistuksessa. Otathan huomioon, ettei huoneistoja siivota majoituksen aikana. Pyyhkeet vaihdetaan 7 päivän välein ja liinavaatteet 14 päivän välein. Yksityisen majoittajan hallinnoima
Hyväksytyt maksutavat
Tämä hotelli hyväksyy seuraavat maksutavat:
card logocard logocard logo

Pyhra - Urlaub im Elsbeerland: UKK

Meillä ei ole tietoa hotellin Pyhra - Urlaub im Elsbeerland ravintoloista. Tarkista asia hotellilta varauksen yhteydessä.
Voit kirjautua sisään hotelliin Pyhra - Urlaub im Elsbeerland 16:00 alkaen, ja sinun pitää kirjautua ulos 10:00 mennessä.
Kyllä, hotellissa Pyhra - Urlaub im Elsbeerland on pysäköinti.